Pohámám lidem zhubnout břicho, aby se už nikdy nemuseli stydět

Ve třiceti jsem byl tlouštík, ve čtyřiceti trenér. Prozradím Ti tajemství mého úspěchu

K mým 30. narozenínám jsem dostal úžasný dárek. Dceru. Bohužel já jsem zůstal "těhotný" i po tom, co se objevila na světě. Zlom přišel v okamžiku, kdy jsem nezvládnul policejní pochod a skoro se pozvracel, jak jsem byl fyzicky na koncáku. Proto jsem se sebou musel začít něco dělat.

Poznáváš se? Pokud ano, pomůžu Ti zbavit se břicha. Stejně, jako jsem to dokázal já, pak mí klienti, můžeš přijít o své bříško i Ty. Sám jsem zhubnul 25 kg, stal jsem se certifikovaným trenérem a také závodníkem. Mí klienti zhubli dohromady už desítky kil a zbavili se svých pupíků, které se jim nelíbily.

Tvá velkolepá cesta začne první konzultací ZDARMA. Když si plácneme, ušetříš čas, peníze i námahu. Jak je to možné? Protože Ti řeknu, co a jak máš dělat, budu Tě trénovat a provedu Tě tou nejrychlejší, nejsnažší a hlavně trvale udržitelnou cestou hubnutí.

Klíčem k úspěchu byl vedení od skvělých trenérů. Prvním byl Miloš Škorpil, který mě naučil běhat, druhým byl Martin Novotný, který mě naučil cvičit a pak celá Fitness Akdemie Ronnie.cz, která ze mě udělala trenéra. Díky těmto třem průvodcům jsem získal vědomosti, které tvoří mé know-how a dnes mohu pomoct i Tobě.

Dokážu Ti sestavít jídelníček, tréninkový plán a vést Tě na Tvé cestě za postavou bez břicha, velkého zadku a bez madel lásky.

Moje sportovní úspěchy a vzdělání

Krušnoman triatlon 2022
Vltava run 2017, 2018, 2021, 2022
Pražský maraton 2016, 2017
ULhalf, Night run ...
3. místo IFBB men's physique UL 2018
4. místo IFBB men's physique CL 2018
1. místo Dračí lodě 2016, 2021
Spartan race 2014
Trenér II. třídy
Fitness Akademie Ronnie.cz
Komplexní diagnostika pohybového aparátu
Silová a pohybová akademie
Celoživotní vzdělávání
FTVS Univerzity Karlovy
Specifika výživy sportovců
Aesculap akademie
Dosáhni naturálního maxima
Institut moderní výživy