Za jídelníčky k soudu? POZOR na to, jak stravovací plán vypadá

Desetitisíce sledujících na instagramu ani výhra v bikini fitness nejsou zárukou, že je dotyčná influencerka odbornicí přes výživu. Toto přímo potvrzuje i případ fitnessky Adenike, která ženám v rámci spolupráce zasílala jídelníčky o 500-800 kcal na den!!! Tady už ale nejde jen o vyhozené peníze, ale přímo hazard se zdravím

56 tisíc sledujících na instagramu, výhra v bikini fitness a spolupráce s řadou známých značek nejen v oblasti fitness, tím vším se může pyšnit Adenike Endtová. Není divu, že pro spoustu žen se stala její postava vzorem a chtěly proniknout do jejího „know how“ a vypadat stejně. A jak toho docílit? Mnoho fanynek napadla logická věc – požádat ji o sestavení stravovacího plánu. Dle informací zjištěných Institutem moderní výživy si za spolupráci účtovala 3-4 tisíce korun, klientky následně obdržely tabulku s jídelníčkem a instrukcemi, jak ho dodržovat.

Z čeho jde mráz po zádech je to, že jídelníček obsahoval v průměru 500-800 kcal na den a k tomu doporučení na 40 minut kardia 4x týdně. 500-800 kcal na den je pro dospělou ženu příjem hluboce pod bazálním metabolismem (bazální metabolismus je energetická potřeba pro udržení základních fyziologických funkcí organismu jako jsou funkce orgánů nebo cirkulace krve), když k tomu ještě připočteme výdej v podobě kardia, je to cesta do pekel, resp. ke zničení zdraví a psychiky. 

Důležité pro vás, coby klienty, kteří chtějí důvěřovat osobnímu trenérovi nebo výživovému poradci je, zda má tento člověk zkušenosti, výsledky s klienty a hlavně klienti jsou spokojení.

Výživový poradce nebo trenér by se vás měl ptát na vaše aktuální stravovací návyky, zkušenosti, alergie, léky a mnoho dalších informací Už vstupní konzultace ukáže, jak hodně se o vás výživový poradce nebo trenér zajímá.

Žádné náhražky, žádné koktejly z prášku a naopak jídelníček na opravdovém jídle.

A opravdu se o vás zajímá, ptá se, jak se cítíte, komunikuje po celou dobu spolupráce. Nenechte se nachytat, zjistěte si o trenérovi nebo výživovém poradci co možná nejvíce, mrkněte na výsledky klientů a nebojte se ptát.

zdroje:
web kulturistika.com
web institutmodernivyzivy.cz

drexa@seznam.cz
description
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • JAK SE DOZVĚDĚT O HUBNUTÍ VÍC? PŘIDEJ SE DO SKVĚLÉ SKUPINY NA FACEBOOKU
  • PROČ HNED DÁVAT PENÍZE. KLIKNI NA OBRÁZEK A STÁHNI SI ZÁKLADNÍ PRINCIPY HUBNUTÍ ZDARMA
  • FACEBOKOVÁ STRÁNKA KDE SE DOZVÍŠ O HUBNUTÍ VÍC