ON-LINE PRÉMIUM VÝŽIVOVÝ MENTORING TRENÉRA ZDEŇKA

JAK ZHUBNOUT BŘÍŠKO, ZPEVNIT POSTAVU A ZBAVIT SE FALDŮ BEZ NESMYSLNÝCH DIET A UŽ NAVŽDY

Nemůžeš dopnout kalhoty, stydíš se v létě a překáží Ti madla lásky? Cítíš se znechuceně, otráveně a zrcadlo je Tvůj nepřítel?

Přiznej si, kolikrát se Ti už nepodařilo zhubnout, protože nemáš motivaci, správné informace a někoho, kdo Ti pomůže.

Pokud si objednáš výživový mentoring, tak zjistíš, že cesta k tělu bez pupku, širokých boků a stehen není tak složitá.

Jmenuji se Zdeněk Drexler, jsem osobní a kondiční trenér, kterým jsem však nebyl vždy. Před deseti lety jsem byl přesně tam, kde jsi teď Ty.

Po nevydařeném pochodu jsem seděl v autě, které mě jako jediného vezlo do cíle. Vysílený, zpocený, na pokraji pozvracení. Cítil jsem se fakt mizerně.

Byl jsem asi 5 let těžkooděnec a jako takový jsem měl jít zátěžový pochod lesem. Asi 6 km do kopce. Tak krátkou trasu dá každý. Alespoň jsem si to myslel. Vždyť jsem přeci cvičil. Problém byl v tom, že jsem neřešil jídlo

V tu chvíli jsem uvědomil, že bez správně nastaveného jídelníčku nikdy nezhubnu, nebudu mít fyzičku a pořád s sebou budu vláčet ten můj pupek.

Zkoušel jsem si nastavit jídelníček sám, držel diety a používal nesmyslné spalovače tuku. To nefungovalo buď vůbec nebo krátkodobě.

Nechal jsem si zpracovat jídelníček od trenéra a první kila šla dolů a kalhoty byly o něco volnější. Uvědomil jsem si, že první pokusy nebyly moje chyba. Chyba byla v nedostatku vědomostí.

Slýchal jsem, jak pomůže keto dieta, pít jablečný ocet před jídlem nebo zařadit sacharidové vlny. To byla cesta lemovaná nesmysly.

Opravdový problém je v hledání rychlých a neúčinných cest, v nesmyslných dietách a hladovkách. Jakmile jsem si tohle všechno uvědomil, šly mé výsledky opravdu rychle.

Ale abych nevyprávěl jen o sobě, podívej se níže na reference mých klientů. Dokázali zhubnout desítky kil. Opět zapli sukně, kalhoty a mohli se pochlubit svému okolí.

A to je přesný důvod, proč jsem se stal trenérem. Moje touha je pomáhat lidem, aby se necítili tak jako já před lety. Proto jsem vytvořil tento výživový mentoring.

Stálo mě to dlouhou a drahou cestu. Studium, navazující kurzy a pak samotná aplikace všech vědomostí. To všechno proto, aby mí klienti tento čas, námahu a peníze ušetřili.

Co mě trvalo několik let, zvládneš Ty, s mou pomocí, za tři až šest měsíců.

Celková hodnota kompletního výživového mentoringu, včetně jídelníčku, e-booku, eKuchařky je 7.427,- Kč

Tobě však nebudu účtovat celé roky mého studia, praxe a investic. Pro Tebe mám slevu 66% z hodnoty celého produktu, takže zaplatíš méně, než je cena jednoho středního capuccina denně po dobu 30 dní.
Konečná cena pro Tebe je 2.450,- Kč (82,- Kč denně) za jeden měsíc spolupráce. Nebude-li Ti stačit měsíc, každý další získáš o 1/3 levněji, tedy za 1.650,- Kč.

Nebudeš nic riskovat, protože všechny údaje se dozvíš dříve, než "si plácneme" 

Vyplň jméno, email a klikni na tlačítko "Chci své vysněné tělo" na této stránce a já se Ti začnu věnovat.

Představ si, jak se změní Tvůj život, když konečně oblékneš „staré“ kalhoty . Jaké další možnosti by se Ti otevřely? Chceš mít šanci dosáhnout úžasné postavy rychleji, jednodušeji a trvale? V rámci výživového mentoringu Ti k jídelníčku přidám i e-book a eKuchařku s 83 recepty.

Co získáš objednáním výživového koučinku:

  • každý týden mentoringový hovor se zhodnocením a zároveň naplánovaním stravy
  • poradenství 24/7 na WhatsApp/Messengeru
  • motivační jídelníček, díky kterému nebudeš mít nezvladatelné chutě a konečně opravdu zhubneš
  • e-book k jídelníčku "Tajemství cesty za vysněným tělem", kde najdeš mnoho rad, které Ti pomohou na cestě ke štíhlejší postavě
  • e-book kuchařka s 83 recepty, díky které nebudeš muset vymýšlet každé jídlo
  • mou podporu a vedení po dobu 30 dnů
  • menší bříško, užší boky a menší zadek, tedy tělo za které se už nebudeš stydět
  • slevu 66% z celkové hodnoty produktu, takže cena jídelníčku za měsíc je nižší, než jedno střední capuccino denně

Vyplň jméno, email a klikni na tlačítko "Chci své vysněné tělo" na této stránce a já se Ti začnu věnovat.

Přidej se k těm, kteří se mnou už zhubli

Moje váha vystoupala na 103 kg v mých 44 letech. Proto jsem se rozhodl oslovit Zdeňka s prosbou o pomoc. Na úvodní konzultaci mi Zdeněk vše vysvětlil a po novém roce jsme začli. Po půl roce jsem zhubnul 20 kg a mám pevnější tělo. Spolupráce se Zdeňkem byla perfektní. Dokázal mě motivovat, hecovat a vždy poradit.Kdykoli jsem potřeboval radu ohledně jídla a to i mimo tréninky, vždy mi vyšel vstříc. Sám bych tak velký pokrok nedokázal. Děkuju.
Zbyněk ŠrámekSprávce recyklačního areálu
Nejsem žádná modelka, ale i přesto nebo právě proto jsem se odhodlala jít do fitka. Oslovila jsem p. trenéra Zdeňka, který mi sestavil plán cvičení a pod jeho vedením jsem začala přicházet fitku na chuť. Milý, příjemný a citlivý přístup-to je to, co mě "dostalo"...Patří mu velký dík a s čistým svědomím ho doporučuji dalším potencionálním klientkám
Petra SchützováSpeciální pedagog
Spolupraci se Zdenkem jsem dostala jako dárek k narozeninám, po prvni schůzce mi napsal jídelníček a domluvili jsme si tréninky dvakrát týdně. Spolupracovali jsme spolu čtyři měsíce po kterých jsem byla o 24 kg lehčí. Jídelníček i tréninky přizpůsobil mým požadavkům a kondici vše se dalo v pohodě zvládnout. Mohu všem doporučit je to super trener , který ví co dělá.
Michaela NovákováObsluha BČS
O Zdeňkovi jsem se dozvěděl díky Facebooku a od známých. Shlédl jsem si výsledky jeho i jeho klientů a udělalo to na mě dojem. Proto jsem se rozhodl jej oslovit. Zdeněk mi zpracoval jídelníček i tréninkový plán, oboje za dobrou cenu. Protože jsme spolupracovali v době koronavirové pandemie, byla spolupráce pouze "na dálku" přes mobil, e-mail a WhatsApp. Díky tréninku a jídelníčku jsem zhubnul z 98 kg na 86 kg, a to za 3 měsíce. Zdeňkův přístup byl vždy milý, vždy mi pomohl a hlavní bylo, že jednal vždy férově. Určitě Zdeňka doporučuju všem, kteří chtějí mít výsledky a jako bonus super přístup a kvalitní práci.
Petr PfeiferOstraha/student

Jak by se Ti líbilo jít  letos v létě k vodě a nestydět se jako loni?

Pokud toužíš po menší konfekční velikosti, klikni na tlačítko

Začni se změnou postavy ještě dnes